Kia Stinger GT odjeżdża na emeryturę. Zdecydowanie za szybko, prawda?

14 kwietnia 2023
Kia Stinger GT odjeżdża na emeryturę. Zdecydowanie za szybko, prawda?

Mamy smutną wiadomość dla miłośników spalinowych samochodów klasy Gran Turismo. Po 6 latach produkcji gamę modeli marki Kia opuszcza spalinowy Stinger GT.


Był to, a raczej jeszcze chwilę jest, sportowy sedan klasy średniej, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku. Samochód ten jest wyróżniał się dynamiczną stylistykę oraz bardzo dobrymi osiągi.Napędzany był przez silnik benzynowy o pojemności 3.3 litra V6, który generował moc 365 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 510 Nm. Dzięki temu samochód ten osiągał prędkość maksymalną wynoszącą 270 km/h oraz przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 4.9 sekundy.Kia Stinger GT oferował także zaawansowany system napędu na cztery koła oraz 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. Samochód ten został wyposażony w wiele funkcjonalności, w tym w adaptacyjne zawieszenie, elektryczną regulację foteli, podgrzewane oraz wentylowane fotele, oraz zaawansowany system multimedialny z 7-calowym ekranem.Stinger był autem wyjątkowym. Teraz koreańskie spalinowe Gran Turismo udaje się na zasłużoną emeryturę, a jego miejsce zajmuje Kia EV6 GT.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]