Koenigsegg Gemera

18 lipca 2023
Koenigsegg Gemera

Silnik spalinowy: 600 KM i 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego plus trzy silniki elektryczne. Łączna moc układu to 1727 KM i 3500 Nm maksymalnego momentu obrotowego.  Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 1,9 sekundy. To Gemera, nowy samochód szwedzkiego Koenigsegg. Cena? Na pewno chcesz wiedzieć? Ok. Grubo ponad 7 milionów złotych.Koenigsegg Automotive AB to szwedzkie przedsiębiorstwo produkujące ekskluzywne samochody sportowe. Firma została założona w 1994 roku przez Christiana von Koenigsegga, który jest obecnie jej dyrektorem generalnym. Koenigsegg jest znany jako jeden z najbardziej ekskluzywnych producentów samochodów na świecie, tworząc modele o najwyższych osiągach i najbardziej zaawansowanych technologicznie.


Koenigsegg jest znany ze swojego podejścia do tworzenia limitowanych serii samochodów, które oferują niezrównane połączenie luksusu, mocy i nowoczesności. Każdy samochód jest ręcznie budowany w siedzibie firmy w Ängelholm w Szwecji. Koenigsegg skupia się na precyzji wykonania, wysokiej jakości materiałach i doskonałym wzornictwie, co sprawia, że ich samochody są bardzo pożądane przez bogatych kolekcjonerów i entuzjastów motoryzacji.
Samochody Koenigsegg są znane z niezwykłych osiągów. Wielu ich modeli jest uważanych za jedne z najszybszych na świecie. Szwedzki producent zdobył kilka rekordów prędkości, w tym tytuł najszybszego samochodu produkcyjnego na świecie. Ponadto Koenigsegg znany jest z wprowadzania innowacyjnych technologii do swoich samochodów. Przykładem jest Koenigsegg Regera, który był pierwszym samochodem marki wyposażonym w bezpośredni napęd elektryczny, pracujący w połączeniu z silnikiem spalinowym.Mimo że Koenigsegg produkuje tylko niewielką liczbę samochodów rocznie, firma cieszy się ogromnym prestiżem w świecie motoryzacji. Ich samochody są symbolem doskonałości inżynieryjnej i ekskluzywności.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]