Kolejna tragedia. Śmierć 19-latka. Jechał za szybko

2 lutego 2024
Kolejna tragedia. Śmierć 19-latka. Jechał za szybko

19-letni mieszkaniec gminy Mokobody wsiadł wczoraj, tj. 01.02 br. do BMW i ruszył w drogę. Niestety jechał za szybko na dodatek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

W miejscowości Sosna Korabie zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w przepust drogowy, w wyniku czego pojazd dachował. Ostatecznie auto zatrzymało się na przydrożnym drzewie. Młody chłopak zakończył życie na miejscu.


Ze zdjęć nam nadesłanych przez policję wynika, że auto w chwili uderzenia jechało 120 km/h.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]