Koniec pewnej epoki. Koniec (?) GTI

7 sierpnia 2023
Koniec pewnej epoki. Koniec (?) GTI

Według zagranicznych mediów Volkswagen złożył wniosek do  DPMA (The German Patent and Trade Mark Office)  czyli Niemieckiego Urzędu Patentowego i Znaków Towarowych o zmianę logo GTI. Zamiast ostatniej litery "i"  na logo pojawia się coś na kształt błyskawicy.Skrót GTI ("Grand Touring Injection"  injection, czyli wtrysk paliwa) jest związany głównie z marką Volkswagen, ale używany był  przez innych producentów samochodów, np. Citroena, Peugeota, Suzuki, Rovera, Nissana, Seata a nawet Toyotę (Corolla GTI).Teraz, kiedy Volkswagen stawia na elektryki samochody klasy GTI odchodzą powoli do lamusa, choć do roku 2030 będą jeszcze dostępne.  Mowa oczywiście o Golfie GTI i Polo GTI.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]