Kradną bo kupujecie! Przestańcie to robić!

15 września 2023
Kradną bo kupujecie! Przestańcie to robić!

Kradzieże samochodów to wciąż poważny problem w Polsce. Przestępcy zręcznie omijają systemy zabezpieczeń, dzięki czemu  samochody są dla nich łatwym celem.Co dzieje się z kradzionymi pojazdami po ich zniknięciu? W większości są rozbierane w dziuplach, a tak pozyskiwane części trafiają na rynek. Czarny rynek części zamiennych.Czy w końcu ktoś zapanuje nad tym procederem? Czy ty kupując tanio, w sieci, do swojego samochodu jakiś element karoserii, wnętrza,  silnika, wyposażenia, zadajesz sobie sprawę, że kupujesz coś co zostało skradzione? Dzięki czemu stajesz się częścią mrocznego  świata  rozbierania samochodów?

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]