Lamborghini Revuelto 'Opera Unica'

7 grudnia 2023
Lamborghini Revuelto 'Opera Unica'

Firma Automobili Lamborghini świętuje 60. Lat swojego istnienia. Z tej okazji zaprezentowano model Revuelto „Opera Unica”, który powstał w jednym egzemplarzu, a pokazano go podczas Art Basel Miami Beach 2023.

 

Ta jedyna w swoim rodzaju wersja Revuelto, pierwszego hybrydowego pojazdu V12 typu plug-in HPEV (High Performance Electrified Vehicle) marki, została stworzona dzięki koncepcji artystycznej i rozwojowi całego zespołu Centro Stile Lamborghini.


Dzięki mocy 1001 koni mechanicznych Revuelto jest zwinny i skuteczny zarówno na drodze, jak i na torze. Znakomicie prezentuje się także podczas premierowego pokazu wersji „Opera Unica” na Florydzie.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]