Lancia Ypsilon Edizione Limitata Cassina na zdjęciach

17 lutego 2024
Lancia Ypsilon Edizione Limitata Cassina na zdjęciach

Dzisiaj, wraz z prezentacją Lancii Ypsilon kolejnej generacji, rozpoczyna się nowa era marki Lancia. To w 100% elektryczna wersja dostępna we Włoszech w 1906 numerowanych i certyfikowanych egzemplarzach. To efekt współpracy dwóch włoskich marek Lancia i Cassina: motoryzacyjnej i wystroju wnętrz.Lancia Ypsilon Edizione Limitata Cassina wyróżnia się charakterystycznym niebieskim kolorem nawiązującym do tradycji Lancii, zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Samochód ma zasięg do 403 km w cyklu mieszanym, może pokonać dystans 100 km na jednym ładowaniu, które trwa poniżej 10 minut.


Nowa Lancia Ypsilon oferuje bogate wyposażenie: duży wyświetlacz o przekątnej 10,25 cala, system wspomagania parkowania oraz najnowocześniejszy pod względem technologii i zasięgu system oświetlenia zewnętrznego. W standardzie ma system autonomicznej jazdy poziomu 2. 


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]