Lexus i tenis

10 listopada 2023
Lexus i tenis

W dniach 12-19 listopada w Turynie odbędzie się  Nitto ATP Finals, turniej kończący tenisowy sezon, w którym udział weźmie ośmiu najlepszych tenisistów (na grę wciąż ma szanse Hubert Hrkacz) oraz osiem najlepszych duetów deblowych w 2023 roku.Podczas tego turnieju do dyspozycji zawodników oraz organizatorów będzie flota ponad 40 samochodów Lexusa. Będą to elektryczne RZ 450e oraz UX 300e, a także samochody z klasycznymi hybrydami oraz hybrydy plug-in.


Podczas Nitto ATP Finals pojawia się dwa najnowsze modele Lexusa - van LM oraz najmniejszy w gamie crossover z napędem hybrydowym LBX.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]