Lexus stawia na prąd

25 września 2023
Lexus stawia na prąd

Podczas Japan Mobility Show w Tokyo, które odbędzie się od 28 października do 5 listopada Lexus zaprezentuje nowy prototyp o napędzie elektrycznym.Będzie to auto z baterią nowej generacji, która ma odznaczać się zdecydowanie większym zasięgiem niż rozwiązania stosowane obecnie.


Nowy elektryczny Lexus, który do produkcji trafić ma w 2026 roku, będzie korzystał z nowej modułowej platformy, która składać się będzie z trzech głównych komponentów, a także będzie wykorzystywał zupełnie nowe oprogramowanie.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]