Lexusu RZ Sport Concept na Monterey Car Week

11 sierpnia 2023
Lexusu RZ Sport Concept na Monterey Car Week

Na zdjęciach prezentujemy prototyp Lexusa. To RZ Sport Concept, który powstał na bazie elektrycznego RZ-a, ale ma mocniejszy napęd z dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 150 kW każdy, które napędzają obie osie.W prototypowym modelu zmodyfikowano układ jezdny, obniżając zawieszenie o 35 mm, a także zastosowano nowe elementy zaprojektowane pod kątem jak największej wydajności aerodynamicznej.We wnętrzu są cztery sportowe fotele, a z zewnątrz uwagę przyciągają uwagę duże, 21-calowe koła oraz dwukolorowe malowanie nadwozia.

Błyszczący biały lakier „Hakugin” połączono z czarnym kontrastującym pasem, dodano także akcenty w kolorze niebieskim.

Samochód ten zadebiutuje dzisiaj w Monterey Peninsula w Kalifornii podczas Monterey Car Week 2023.


To prestiżowy i znaczący tydzień dla miłośników samochodów, kolekcjonerów, entuzjastów motoryzacji oraz branży motoryzacyjnej jako całości. To coroczne wydarzenie odbywające się w Monterey Peninsula w Kalifornii, USA, które gromadzi pasjonatów z całego świata, aby celebrować unikalne i historyczne samochody, a także wziąć udział w licznych pokazach, aukcjach i wystawach.


Podczas Monterey Car Week odbywa się wiele różnorodnych wydarzeń, z których kilka zasługuje na szczególną uwagę:


Pebble Beach Concours d'Elegance: To jedno z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń w ramach Monterey Car Week. Wielu kolekcjonerów prezentuje swoje klasyczne samochody na zielonych polach Pebble Beach Golf Links. To prawdziwe ruchome muzeum, gdzie można zobaczyć rzadkie i pięknie odrestaurowane samochody z różnych epok.


Monterey Car Auctions: Wiele renomowanych domów aukcyjnych organizuje aukcje samochodowe, podczas których są wystawiane na sprzedaż niezwykłe i kosztowne pojazdy. Ceny osiągane na tych aukcjach często biją rekordy i stanowią barometr dla rynku kolekcjonerskich samochodów.


The Quail, A Motorsports Gathering: To ekskluzywne wydarzenie, które gromadzi eleganckie samochody, luksusowe marki i ich miłośników. Odbywa się w pięknym otoczeniu The Quail Lodge & Golf Club i oferuje nie tylko możliwość oglądania wyjątkowych samochodów, ale także degustacji wysokiej klasy potraw i napojów.


Concorso Italiano: To wydarzenie skupiające się na włoskich samochodach, gdzie można zobaczyć klasyczne Ferrari, Lamborghini, Alfa Romeo i wiele innych marek z Italii.


Rolex Monterey Motorsports Reunion: To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć historyczne samochody wyścigowe w akcji na torze. Właściciele i kierowcy prezentują swoje zabytkowe pojazdy w dynamicznych wyścigach, przywracając do życia ducha dawnych rywalizacji.


Tegoroczny Monterey Car Week potrwa od dzisiaj do 20 sierpnia.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]