Luksus w ruchu w Centrum Nauki Kopernik

31 października 2023
Luksus w ruchu w Centrum Nauki Kopernik

W warszawskim Centrum Nauki Kopernik trwa wystawa „Przyszłość jest dziś”, która ukazuje różne rozwiązania technologiczne. Jedną z atrakcji wystawy jest koncepcyjny Mercedes-Benz F 015 Luxury in Motion (ang. luksus w ruchu).


Prototyp ten to przykład autonomicznej mobilności Mercedesa, innowacyjnego napędu elektrycznego i samochodowego oprogramowania.

Czterech pasażerów może wykorzystać czas spędzony w samochodzie do pracy lub odpoczynku. By ułatwić wsiadanie i wysiadanie, elektrycznie sterowane siedzenia obracają się po otwarciu drzwi w zewnętrznym kierunku.

Funkcjami pojazdu można sterować za pomocą gestów, ruchów gałek ocznych lub poprzez polecenia dotykowe. F 015 Luxury in Motion wyposażono w autonomiczny tryb jazdy, umożliwiający podróżowanie bez obciążania kierowcy.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]