Maserati na Vernasca Silver Flag

12 czerwca 2023
Maserati na Vernasca Silver Flag

W miniony weekend odbyła się 27. edycja rajdu Vernasca Silver Flag, inspirowanego klasycznym górskim wyścigiem odbywającym się w latach 1953-1972.

 

W imprezie startowały zabytkowe samochody, które co roku zapełniają wzgórza w okolicach Piacenzy, podążając trasą prowadzącą z średniowiecznej wioski Castell’Arquato do miasteczka Vernasca położonego w Apeninach Liguryjskich.

 

W tegorocznej edycji wydarzenia nie zabrakło Maserati. Trójząb reprezentowały cztery klasyczne samochody - A6GCS-53 Berlinetta Pininfarina z 1953 r., Tipo A6-1500 GranTurismo z 1949 r., i Maserati Birdcage Tipo rocznik 1961 oraz Tipo 320 S z 2001 roku.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]