MCXtrema - niezwykły samochód Maserati

2 sierpnia 2023
MCXtrema - niezwykły samochód Maserati

„Project24”

18 sierpnia podczas samochodowego tygodnia Monterey Car Week 2023 Maserati zaprezentuje auto o nazwie MCXtrema. To ultra wyczynowy bolid z silnikiem o mocy 730 KM. Niestety nie będzie on posiadał homologacji do jazdy po drogach publicznych.

 

Początkowo ten tajny projekt występował pod kryptonimem „Project24”. Teraz Maserati postanowiło ogłosić jego oficjalną nazwę. MCXtrema  będzie reminiscencja modelu MC20, supersportowego samochodu, który zapoczątkował nową erę w historii włoskiej marki.

Wyprodukowanych zostanie jedynie 62 egzemplarzy tego auta, i uwaga – wszystkie zostały już sprzedane.

„Project24”

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]