Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV już w Polsce

1 stycznia 2024
Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV  już w Polsce

Nowy SUV - Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV jest już w sprzedaży w Polsce. Jego cena rozpoczyna się od 398 900 zł.

Do napędu GLC 43 4MATIC służy dwulitrowy czterocylindrowy silnik AMG z elektryczną turbosprężarką, rozwijający moc 421 KM.

Rozrusznikoalternator z napędem pasowym (BSG) na krótko zapewnia dodatkowe zwiększenie mocy w dolnym zakresie obrotów silnika o 14 KM.

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje jedynie 4,8 s. Standardowa specyfikacja obejmuje napęd na wszystkie koła, zawieszenie AMG RIDE CONTROL z adaptacyjną regulacją tłumienia i aktywną tylną oś skrętną.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]