Mercedes-AMG GT 43 Coupé na zdjęciach

14 maja 2024
Mercedes-AMG GT 43 Coupé na zdjęciach

Mercedes-AMG poszerza swoją ofertę samochodów sportowych. AMG GT 43 Coupé można już zamawiać. Cena tego samochodu startuje od 118,388.05 euro.Silnik tego samochodu to czterocylindrowy, turbodoładowaa jednostka AMG o pojemności 2,0 litra o mocy 310 kW (421 KM) przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy 500 Nm jest dostępny w zakresie od 3250 do 5000 obr./min.


W zależności od sytuacji system gwarantuje krótkotrwałe dodatkowe zwiększenie mocy o 10 kW (14 KM) dostarczane przez generator rozrusznika napędzanego paskiem.

Nowe coupé Mercedesa przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy. Prędkość maksymalna tego samochodu to 280 km/h


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]