Mercedes SL 63 S E Performance. Do sprawdzenia tylko na niemieckch autostradach

17 grudnia 2023
Mercedes SL 63 S E Performance. Do sprawdzenia tylko na niemieckch autostradach

Oto najpotężniejszy Mercedes SL wszech czasów. 4,0-litrowy silnik V8 biturbo na przedniej osi i elektryczna jednostka napędowa AMG piątej generacji „esela” (na osi tylnej) razem generują moc 600 kW (816 KM) i maksymalny systemowy moment obrotowy do 1420 Nm.


Dzięki temu auto przyspiesza do 100 km/h w 2,9 s a jego prędkość maksymalna to 317 km/h. Do sprawdzenia wyłącznie na niemieckich autostradach.


Mowy Mercedes SL jest nie tylko dynamiczny ale i komfortowy. A to dzięki m.in. takim systemom jak  zawieszenie AMG active czy Ride Control z aktywną stabilizacją przechyłów i skrętną tylną osią.  

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]