Mercedes EQB z hakiem holowniczym. Uciąg: 1700 kg.

25 sierpnia 2023
Mercedes  EQB z hakiem holowniczym. Uciąg: 1700 kg.

Mercedes zaprezentował modele EQA oraz EQB po face liftingu.

Te dwa elektryczne kompaktowe modele otrzymały zaktualizowany system MBUX (wygląd wyświetlaczy można dostosować za pomocą trzech stylów i trzech trybów), udoskonalone systemy wspomagające i technologię ładowania Plug & Charge.

 

Centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala jest teraz standardem we wszystkich wersjach obu modeli.

Zakres modyfikacji  karoserii EQA i EQB to nawiązanie do większych modeli Mercedesa na prąd. Pas świetlny łączy światła do jazdy dziennej, a nowy zderzak podkreśla optyczną szerokość przedniego pasa.

We wnętrzu najbardziej rzucająca się w oczy zmiana to nowa kierownica z panelami dotykowymi.

Po raz pierwszy model EQB w wersji pięciomiejscowej będzie opcjonalnie dostępny z hakiem holowniczym. Maksymalny uciąg wersji 4MATIC wyniesie do 1700 kg.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]