Mercedes Intelligent Cloud rozszyfruje szczekanie psa

1 kwietnia 2024
Mercedes Intelligent Cloud rozszyfruje szczekanie psa

Wprowadzając MBUX Bark Assist, Mercedes-Benz koncentruje się teraz także na ulubionych towarzyszach swoich klientów – ich psach. (*)

   

Inteligentny asystent głosowy jest połączony z Mercedes Intelligent Cloud. System ten jest w stanie rozszyfrować szczekanie czworonożnych przyjaciół i rozpoznać ich potrzeby.

 

W przyszłości psy będą mogły także samodzielnie obsługiwać wybrane funkcje pojazdu przed rozpoczęciem podróży.(*) - Jak zapewne domyślacie się jest to żart prima aprilisowy.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]