Mitsubishi Colt siódmej generacji. Znamy cenę na polskim rynku

26 września 2023
Mitsubishi Colt siódmej generacji. Znamy cenę na polskim rynku


Na europejski rynek powraca Mitsubishi Colt. Siódma generacja tego samochodu to klon Renaulta Clio, ale nieco tańszy, niż jego francuski brat.Ceny Colta startują od 71 990 zł. Clio kosztuje 74 200 zł. (wersja Evolution).  Oczywiście są różnice w standardowym wyposażeniu obu aut.


Nowy Mitsubishi Colt w bazowej czyli najtańszej wersji (Inform), ma 65-konny trzycylindrowy silnik o pojemności 1.0-litra, współpracujący z 5-biegową manualną skrzynią biegów.


Jednostki napędowe nowego Colta:


* 1,0 l MPI: 3-cylindrowy silnik benzynowy z wtryskiem wielopunktowym i pięciobiegową manualną skrzynią biegów. Moc: 66 KM. Emisja CO2: 119-122 g/km.

* 1,0 l MPI-T: 3-cylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy z wtryskiem wielopunktowym i sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Moc: 91 KM. Emisja CO2: 118-121 g/km.

* 1,6 l Hybrid (HEV): 1,6-litrowy silnik benzynowy z dwoma silnikami elektrycznymi i akumulatorem trakcyjnym o pojemności 1,2 kWh, połączony z automatyczną skrzynią biegów z kilkoma trybami pracy. Moc (łączna): 143 KM. Emisja CO2: 93-101 g/km.Znajdź różnice. Renault Clio i Mitsubishi Colt. Nie widzisz? Nic dziwnego, bowiem samochody te bazują na platformie CMF-B, opracowanej przez Alians Renault-Nissan-Mitsubishi.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]