Most Dębnicki w Krakowie odremontowany. Koniec korków

30 listopada 2023
Most Dębnicki w Krakowie odremontowany. Koniec korków

Most Dębnicki w Krakowie remontowany był od lipca. Kosztował 6,8 miliona złotych. Najpierw remontowano jedną nitkę jezdni, a po tym drugą. Dzięki temu most był cały czas przejezdny, ale korki z jego obu stron, tak od Ronda Matecznego, jak i Alei Trzech Wieszczów były od rana do późnego wieczora ogromne.  ***


W trakcie remontu mostu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęła czwórka młodych ludzi. Za kierownicą siedział jadący brawurowo, pod wpływem alkoholu, syn Sylwii Peretti.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]