Moto-wieści. 01.03.2024

1 marca 2024
Moto-wieści. 01.03.2024

Maserati zaprezentowało nowe GranCabrio. W chwili premiery jest dostępne w wariancie Trofeo, z 6-cylindrowym spalinowym motorem Nettuno i 3,0-litrową jednostką biturbo o mocy 542 KM.

***

Opel wprowadził do sprzedaży w Polsce nowego Grandlanda Hybrid z technologią 48V.  Ceny zaczynają się od 159 400 zł.

***

108 000 zł. zł kosztuje nowy, produkowany w Tychach Fiat 600 Hybrid z silnikiem MHEV 1.2T 100KM i 6-stopniową, przekładnią automatyczną.

***

Jeep powraca do Moab w stanie Utah – swojego „domu z dala od domu” – na 58. doroczne Easter Jeep Safari zaplanowane w dniach od 23 do 31 marca 2024 roku. Od prawie sześciu dekad tysiące wielbicieli pełzania po skałach i entuzjastów marki Jeep gromadzą się, aby wziąć udział w jednej z największych imprez off-roadowych.

***

Muzeum Toyota Collection prezentuje w Kolonii wystawę poświęconą motorsportowi oraz 35-leciu silników V8 w samochodach Lexusa. Można zobaczyć samochody wyścigowe, modele historyczne oraz te aktualnie dostępne. Nie brakuje reprezentantów linii F z silnikami V8 – modeli IS F, GS F oraz RC F Track Edition.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]