Moto-wieści. 04.04.2024

4 kwietnia 2024
Moto-wieści. 04.04.2024

Nowy, elektryczny Ford Explorer jest ju z w sprzedaży w Polsce.  Oferowany jest  w dwóch wersjach - standardowej Explorer i Premium. Do wyboru są dwa układy napędowe. Nowego Explorera można skonfigurować z napędem na tylne i wszystkie koła. Ceny zaczynają się od 198 270 zł. Cena dotyczy wersji 52 kWh 170 KM RWD w wersji wyposażenia Explorer dostępnej w ofercie rynkowej od czwartego kwartału br.

***

W trzech pierwszych miesiącach 2024 roku zarejestrowano w Polsce 3327 samochodów Lexusa, co jest wynikiem lepszym od ubiegłorocznego o blisko 27%. W pierwszym kwartale trzy najczęściej rejestrowane modele marki to - RX (1037 egz.), NX (1022 egz.) oraz UX (763 egz.).

***

Już na początku 2025 roku pojawi się nowy Volkswagen Transporter. Podobnie jak Multivan i ID. Buzz, nowy Transporter będzie standardowo wyposażony w cyfrowy kokpit. Przestrzeń ładunkowa bazowej wersji będzie o 61 mm dłuższa, a szerokość między nadkolami została zwiększona o 148 mm.

***

Toyota utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku. W pierwszym kwartale 2024 roku zarejestrowano 30 232 egzemplarzy aut osobowych i dostawczych japońskiej marki, co jest wynikiem o 10% lepszym niż w trzech pierwszych miesiącach roku ubiegłego. W samym marcu zarejestrowano 9497 Toyot, co przełożyło się na pozycję lidera zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych. We flotach przybyło 6262 aut, a klienci indywidualni odebrali z salonów marki 3235 samochodów, a Toyota była co piątym rejestrowanym autem tej części rynku.

***

Od dzisiaj do 7 kwietnia 2024 roku w stolicy Wielkopolski odbywać się będą targi samochodowe. Na Poznań Motor Show oglądać można ponad stu wystawców. Atrakcje to spotkania z gwiazdami, pokazy stuntu i dryftu.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]