Moto-wieści… 06.07.2023

6 lipca 2023
Moto-wieści… 06.07.2023

Stellantis (Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroen, Dodge, DS, Fiat, Jeep, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, RAM i Vauxhall) zaprezentował platformę  STLA Medium (na zdjęciu)  na które powstawać będą nowe samochody tego koncernu. Mają zapewnić  ponad 700 km zasięgu.


***


Wielka Brytania. Sprzedaż nowych samochodów. Ford Puma utrzymuje pierwsze miejsce w czerwcu 2023 r., wyprzedzając Nissana Qashqai i Opla (Vauxhalla) Corsę.


***


Długo oczekiwany odnowiony Fiat Panda pojawi się w już przyszłym roku jako elektryczny crossover. Wprowadzany będzie na rynek pod hasłem „mniej znaczy więcej”, a konkurować ma Dacią Sandero.


***

Lexus ma za sobą najlepsze półrocze w historii obecności marki na polskim rynku. Od stycznia do czerwca zarejestrowano 5615 Lexusów – prawie tyle samo co w całym 2022 roku.


***


Opel ujawnił nazwę kolejnego samochodu koncepcyjnego. Będzie nazywał się…Opel Experimental.


***


Główna fabryka Seata do 2025 roku rozpocznie produkcję w pełni elektrycznych pojazdów dla różnych marek w ramach Grupy Volkswagen


***

Ford przekazał amerykańskim służbom egzemplarz Bronco, przygotowany do pomocy w walce z pożarami w parkach narodowych.
 vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]