Moto-wieści 07.11.2023

7 listopada 2023
Moto-wieści 07.11.2023

Porsche wprowadza usługę „Track You Dream” – teraz klient podejrzy swoje auto w trakcie produkcji.

***

Niemiecki producent samochodów, marka Opel, rozpoczęła w Polsce nową kampanię reklamową zatytułowaną „Yes, of Corsa”, promującą nową wersję tego najlepiej sprzedającego się małego samochodu.

 

***Od początku roku w Polsce zarejestrowano 8490 samochodów Lexusa. To wzrost o blisko 95% w porównaniu z okresem od stycznia do października 2022 roku. Lexus NX jest drugim najczęściej rejestrowanym samochodem premium w Polsce.

 

***

Cupra otwiera swój pierwszy City Garage we Francji przy jednej z najbardziej znanych paryskich ulic – Boulevard de la Madeleine. Do tej pory marka otworzyła Cupra City Garage w Meksyku, Mediolanie, Monachium, Lizbonie, Rotterdamie i Sydney.

***

W weekend 11-12 listopada w Gdańsku podczas indoorowego festiwalu Inside Seaside Mercedes zaprezentuje możliwości technologii nagłośnienia Dolby Atmos.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]