Moto-wieści. 10.08.2023

10 sierpnia 2023
Moto-wieści. 10.08.2023

Seat. Rekordowy wynik


Seat informuje, że  osiągnął rekordowe wyniki finansowe w pierwszej połowie 2023 roku. Producent ten zanotował zysk operacyjny w wysokości 371 milionów euro. Według danych hiszpańskiej firmy w pierwszych sześciu miesiącach 2023 roku do klientów dostarczono ponad 107 tys. egzemplarzy samochodów, co stanowi wzrost o 56,9% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

 

Audi. RS7 mocniejsze i szybsze


Audi wprowadza do sprzedaży mocniejsze i szybsze niż którekolwiek z wcześniejszych RS 7. Wersja performance to  potężny czterolitrowy silnik V8 biturbo TFSI o mocy 463 kW (630 KM) i maksymalny moment obrotowy 850 Nm.

 

Ford. Specjalny program dla używanych

 

Ford Używane to specjalny program sprzedaży wyselekcjonowanych i sprawdzonych samochodów używanych. W ofercie znaleźć można samochody marki Ford, które mają maksymalnie 8 lat i nie więcej niż 150 tys. kilometrów przebiegu. Każdy z nich przechodzi 150- punktową kontrolę. Po jej zakończeniu wydawany jest protokół kontrolny, który staje się podstawą do wydania Certyfikatu Jakości Pojazdu Ford. Samochody nie mają więc żadnych ukrytych wad.

 

Toyota. 5 419 841 aut w 6 miesięcy


W pierwszych sześciu miesiącach 2023 roku Toyota sprzedała na całym świecie 5 419 841 aut marek Toyota, Lexus, Daihatsu oraz Hino. To wzrost o 5,5% w stosunku do wyniku ubiegłorocznego i drugie najlepsze półrocze w historii marki pod względem sprzedaży.

 

Cupra. Leon VZ CUP


Cupra Leon VZ CUP dostępna jest w wersji hatchback z   benzynowym wariancie 2.0 TSI o  mocy 245 KM lub 300 KM. Natomiast z nadwoziem typu kombi dostępny jest silnik benzynowy o mocy 310 KM, napędzający wszystkie koła poprzez system 4Drive.

 

Lexus. Drugie najlepsze półrocze w historii


Lexus w pierwszych sześciu miesiącach 2023 roku sprzedał na świecie 382 131 samochodów. To drugie najlepsze półrocze w historii marki. Globalna sprzedaż wzrosła o 22 procent w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]