Moto-wieści 10.10.2023

10 października 2023
Moto-wieści 10.10.2023

Opel wprowadza w reflektorach adaptacyjną, nieoślepiającą technologię Intelli-Lux LED w nowych modelach Corsa, Mokka, Astra i Grandland.


***


40 lat temu Lancia zdobyła piąte Mistrzostwo Świata Konstruktorów legendarnym modelem Rally 037


***

 

Mercedes-Benz jako pierwszy producent samochodów otrzymał w USA zgodę na wprowadzenie auta zdolnego do warunkowo zautomatyzowanej jazdy na trzecim poziomie SAE (funkcja zautomatyzowanej jazdy przejmuje wtedy określone zadania związane z jazdą, jednak kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem – gdy tylko zostanie poproszony o interwencję).

***

23 października br. Stellantis ogłosi szczegóły strategii dotyczącej pojazdów użytkowych i nową globalną gamę samochodów dostawczych

 

***


Toyota jest liderem rynku flotowego w Polsce. Od stycznia do września firmy zarejestrowały 47 020 aut osobowych Toyoty.

 

***


Ford Mustang Mach-E okazał się najbardziej niezawodnym w pełni elektrycznym samochodem osobowym, w ankiecie brytyjskiego magazynu „What Car?”.

 

***


Mercedes triumfuje w badaniu obecności marek motoryzacyjnych w polskich mediach, przeprowadzonym przez PSMM Monitoring & More w okresie styczeń-czerwiec 2023 r.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]