Moto-wieści. 11.12.2023

11 grudnia 2023
Moto-wieści. 11.12.2023

Stellantis i Ample nawiązują współpracę w celu wykorzystania technologii modułowej wymiany akumulatorów Ample w samochodach elektrycznych Stellantis.


***


CUPRA została partnerem 37. edycji Regat o Puchar Ameryki, jednego z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie. Po raz pierwszy w ponad 170-letniej historii zawody odbędą się w Barcelonie.


***

 

Nowa Kia EV9 uzyskała najwyższą możliwą ocenę za wysoki poziom bezpieczeństwa w testach przeprowadzonych przez Euro NCAP.  


***

 

Od stycznia do listopada 2023 roku zarejestrowano w Polsce 9576 aut Lexusa, co jest niemal dwukrotnym wzrostem względem analogicznego okresu w roku ubiegłym.


***

 

80% – o tyle w rok wzrosła średnia ilość energii pobieranej na publicznych stacjach ładowania w Polsce.


***

 

Konsorcjum firm Sprint S.A. oraz Comtegra S.A. zakończyło projekt modernizacji systemu informacji dla podróżujących i kierowców w Gminie Miejskiej Kraków. To kluczowy krok w modernizacji infrastruktury drogowej Krakowa.


***

 

Mitsubishi Motors ogłosiła  wprowadzenie do Europy całkowicie nowego, elektrycznie napędzanego modelu SUV-a klasy C.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]