Moto-wieści. 18.04.2024

18 kwietnia 2024
Moto-wieści. 18.04.2024

Odświeżone Audi S3 jest już dostępne w Polsce. Wersja Sportback otwiera cennik na poziomie 231 800 zł, z kolei cena za S3 Limousine rozpoczyna się od 234 800 zł. Oprócz zwiększonej mocy i nowych rozwiązań, S3 otrzymało odświeżony wygląd – szczególnie z przodu.


***

Lexus do gamy modelu NX wprowadza nową wersję o off-roadowym rodowodzie – Overtrail. Samochód wyróżnia się stylistycznymi akcentami, nowym wzorem felg, a także zmodyfikowanym zawieszeniem oraz oponami AT, które ułatwią poruszanie się po nieutwardzonych drogach.

***

Dwa modele z gamy Toyota Professional zwyciężyły w konkursie Fleet News Awards w Wielkiej Brytanii. Toyota Hilux zdobyła tytuł „Najlepszego użytkowego auta terenowego”, a Toyota Proace City została wybrana na „Najlepszego małego vana” już po raz drugi z rzędu.


***

Ford zapowiedział dziś dwie nowe wersje Mustanga na rynek europejski - w wersji California Special  ( nawiązuje do edycji specjalnej, wprowadzonej po raz pierwszy w 1968 roku), i z nowym pakietem  Nite Pony, który doda modelowi nieco mrocznego charakteru dzięki subtelnym akcentom stylistycznym.


***

Mitsubishi odnotowało spory  wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku. Aż 88% więcej klientów zdecydowało się na zakup nowego modelu spod znaku Trzech Diamentów a nowe ASX jako bestseller marki, w największym stopniu zdecydowało o tak dobrym rezultacie.

 

 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]