Moto-wieści. 18.08.2023

18 sierpnia 2023
Moto-wieści. 18.08.2023

Koncern Stellantis z udziałem 23,21 procent jest  liderem polskiego rynku w segmencie samochodów dostawczych do 3,5 t. Wzrosty sprzedaży marek grupy w porównaniu do poprzedniego roku: Fiat o 80 procent, a Citroën o 17 procent Liderami wzrostu gamie Stellantis są: Fiat Ducato, Fiat Doblo, Citroën Berlingo i Peugeot Expert.

***


W samochodach  Cupra Leon, Ateca oraz Formentor została wprowadzona trzecia generacja systemu Connect. Natomiast 4. generacja aplikacji dostępna jest w pierwszym zeroemisyjnym modelu tej marki – CUPRA Born.


***


W zakładach Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) wdrożono bezemisyjną kabinę lakierniczą, która wykorzystuje technologię odzyskiwania ciepła oraz pompy ciepła. W ten sposób fabryka zmniejszyła roczną emisję CO2 o 1000 ton.


***


Port lotniczy Edmonton International Airport (YEG) włączy do swojej floty pojazdów 100 wodorowych sedanów Toyota Mirai. Przy lotnisku zostanie uruchomiona mobilna stacja tankowania wodoru.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]