Moto-wieści. 19.10.2023

19 października 2023
Moto-wieści. 19.10.2023

Ford E-Transit jest  najpopularniejszym elektrycznym samochodem dostawczym w Polsce. Model po trzech kwartałach bieżącego roku jest też trzecim najlepiej sprzedającym się w Polsce samochodem elektrycznym ogółem.


***

 

Toyota sprzedała już ćwierć miliona hybryd w Polsce. Autem nr 250 tys. Corolla Cross.


***

 

Porsche wprowadziło w Polsce zmiany do konfiguratora wymarzonego samochodu. Dzięki Prekonfiguracji oraz Narzędziu Rekomendacji Opcji skompletowanie idealnie dobranego wyposażenia jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. W wybraniu odpowiednich opcji klientów wspomaga sztuczna inteligencja.


***

 

Toyota i Idemitsu rozpoczynają współpracę w zakresie masowej produkcji baterii ze stałym elektrolitem.


***

 

Podczas 24 Hours of Spa pod koniec czerwca zaprezentowano Maserati GT2, czyli nowy samochód sportowy marki spod znaku Trójzębu stworzony z myślą o torowej rywalizacji. Teraz maszyna zaliczyła swój wyścigowy debiut – wystąpiła w ostatniej rundzie mistrzostw Fanatec GT2 European Series 2023 na torze Circuit Paul Ricard.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]