Moto-wieści 25.09.2023

25 września 2023
Moto-wieści 25.09.2023

Alfa Romeo Giulia i Stelvio uznane za najpiękniejsze w swoich kategoriach w konkursie Autonis Design Awards.

 

Škoda świętuje wyprodukowanie swojego trzymilionowego SUV-a - czarnego modelu Kodiaq w wersji Sportline, który zjechał z linii produkcyjnej w fabryce w Kvasinach.


Omoda 5 z silnikiem benzynowym 1.6 TGDi o mocy 197 koni mechanicznych będzie pierwszym wariantem dostępnym na polskim rynku. Do klientów ma trafić w pierwszym kwartale 2024 roku.


W nowojorskiej Brooklyn Public Library dostępna jest wystawa The Book of HOV poświęcona twórczości rapera JAY-Z, jednej z największych ikon w historii hip hopu. Od września zwiedzający mogą podziwiać także legendarnego, białego Lexusa GS 300 z 1993 roku, który wystąpił w teledysku do utworu „Dead Presidents”.

 

Toyota Gazoo Racing sprzedała ponad 100 egzemplarzy wyścigowej GR Supry GT4. Z tej okazji wyścigowe ramie Toyoty zbuduje limitowaną wersję GR Supry GT4 „100 Edition”. Samochód powstanie w liczbie zaledwie trzech egzemplarzy, które trafią do kolekcjonerów z Europy, Azji i Ameryki Północnej.

 

500 wodorowych Toyot Mirai znajdzie się w oficjalnej flocie Letnich Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Paryż 2024.

 

W związku z przygotowaniem do wprowadzenie do produkcji nowych typów baterii do samochodów elektrycznych oraz nowej generacji aut Toyota Motor Corporation zapowiada zmiany w procesach.  produkcyjnych. Wykorzystanie innowacyjnych technologii oraz nowych metod produkcji ma przynieść 20-procentowe zwiększenie produktywności.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]