Moto-wieści. 29.02.2024

29 lutego 2024
Moto-wieści. 29.02.2024

Audi wprowadza zmiany w modelu Q2. System infotainment dla tego małego  SUV-a zostanie zmieniony – otrzyma virtual cockpit i 8,8-calowy ekran dotykowy jako centralną jednostkę sterującą MMI. W miejscu dotychczasowego przycisku obrotowego pojawi się teraz schowek.

***

Opel rozszerza gamę napędów oferowanych dla małych samochodów. Corsa jest po raz pierwszy dostępny jako hybryda z 48-woltową technologią hybrydową. Cena zaczyna się od 98 400 zł.

***

Od 2014 roku Lexus sprzedał na całym świecie ponad pół miliona hybrydowych NX-ów. To trzeci zelektryfikowany model marki, który osiągnął taki wolumen sprzedaży. Ponad 458 tys. aut to klasyczne hybrydy, a 45 tys. to hybrydy plug-in.

***

W ciągu najbliższych 10 lat na całym świecie ma powstać ponad 200 fabryk akumulatorów – większość z nich w Europie.

***

Jeep do produkowanego w Tychach Avangera wprowadza technologię hybrydową 4xe. System napędu na wszystkie koła z technologią 48V Mild-hybrid zapewnia bardzo dobre właściwości jezdne także terenie.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]