Moto-wieści. 30.04.2024

30 kwietnia 2024
Moto-wieści. 30.04.2024

Toyota opatentowała nowy lakier samochodowy, którego kolor można zmienić w kontrolowanych warunkach przy użyciu światła i ciepła. Technika ta pozwoliłaby zmodyfikować kolor auta o wiele taniej i prościej niż obecnie.


***

 

W niedzielę 5 maja o godz. 13 wystartuje 11. edycja Wings for Life World Run. Dobroczynny bieg rozgrywa się jednocześnie na całym świecie i nie ma klasycznej linii mety. Uczestników ściga jej ruchoma wersja. W Polsce, oficjalnym Samochodem Pościgowym Wings for Life World Run zostało nowe Porsche Taycan 4S. Za jego kierownicą usiądzie Adam Małysz.


***

 

W dniach 20-23 czerwca odbędzie się 10. edycja zlotu miłośników aut 4x4 z siedmioszczelinowym grillem – Camp Jeep PL. W tym roku integracja Jeepersów odbędzie się w Górach Izerskich. Na miejscu nie zabraknie kultowych modeli, a wśród nich przede wszystkim Willysa, Wagoneera i Comanche'a.

***

 

Lexus UX z 2024 roku przeszedł szereg zmian, z których najważniejszą jest wprowadzenie napędu hybrydowego piątej generacji. Tym samym UX 300h zastąpił wariant UX 250h.


***

 

Škoda wprowadziła własną kawę Curiosity Fuel do swoich czeskich fabryk. Kawa, która jest uprawiana, palona i pakowana specjalnie dla producenta samochodów, chroni lokalne środowisko, wspiera uczciwe i pewne wynagrodzenia dla lokalnych pracowników, przestrzegając zasad Rainforest Alliance.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]