moto.vehis pl na IAA Mobility. Mercedes Concept CLA

6 września 2023
moto.vehis pl na IAA Mobility. Mercedes Concept CLA


W pawilonie w centrum Monachium, w ramach IAA Mobility, Mercedes, przy udziale legendy tenisa Rogera Federera, zaprezentował zapowiedź nowej rodziny modeli – Concept CLA. Ten elektryczny prototyp zbudowany został na nowej platformie o nazwie MMA. Otrzymał też całkowicie nowy systemem operacyjny MB.OS.Według zapowiedzi przedstawicieli Mercedesa produkcyjna już wersja nowego CLA przejedzie na 750 kilometrów, czyli na jednym ładowaniu  pokona dystans z Monachium do Hamburga.Oznacza to niskie zużycie energii, wynoszące około 12 kWh/100 kilometrów.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]