Nie masz planów na weekend? To może elektryki lub włoskie auta?

22 maja 2023
Nie masz planów na weekend? To może elektryki lub włoskie auta?

W najbliższy weekend na Torze Modlin  Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych organizuje  EV Experience. A w podwarszawskim Pałacu Rozalin odbędzie się kolejna edycja zlotu miłośników włoskiej motoryzacji i kultury – ForzaItalia.pl 2023.Podczas EV Experience będzie można wypróbować Volkswageny ID.4 i ID.5. Fot. moto.vehis.plEV Experience to największy w Polsce test samochodów elektrycznych. Na Torze Modlin, pod okiem profesjonalnych instruktorów będzie można wypróbować ponad 70 modeli z napędem elektrycznym.

Trwająca dwa dni impreza jest przeznaczona zarówno dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży elektromobilności i firm (26 maja), jak i publiczności, czyli osób, które rozważają zakup samochodu elektrycznego lub po prostu chcą się przekonać, jak jeździ się takim autem (27 maja).

Poza jazdami próbnymi samochodami elektrycznymi po torze organizatorzy przewidzieli sporo innych atrakcji – tor off-roadowy i strefę dla dzieci, będą także foodtrucki, ekspozycja pojazdów kilkudziesięciu marek, w tym aut dostawczych, hulajnogi i rowery.

W pierwszej edycji EV Experience, rok temu, wzięło udział ponad 2000 gości, którzy mieli do dyspozycji 34 samochody elektryczne. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowania, do dyspozycji gości będzie ponad 70 samochodów elektrycznych do jazd testowych. Uczestnicy spotkania będą także mogli potrenować w strefie treningowej, gdzie znajdują się m.in. płyty poślizgowe oraz kurtyny wodne o wysokości 2,5 metra.


28 maja, czyli w najbliższą, w podwarszawskim Pałacu Rozalin odbędzie się kolejna edycja zlotu miłośników włoskiej motoryzacji i kultury – ForzaItalia.pl 2023.  Organizowane przez stowarzyszenie zrzeszające miłośników włoskiej motoryzacji i kultury co roku zachwyca imponującą listą niecodziennych pojazdów i mnóstwem atrakcji. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich fanów włoskiej sztuki inżynieryjnej, a także osoby, które dopiero chcą poznać ten interesujący świat.


Ci, którzy przyjadą do w położonego pół godziny drogi od Warszawy Pałacu Rozalin mogą liczyć na obecność kilkuset, często zabytkowych i unikatowych pojazdów – od pięknych klasyków, przez pobudzające wyobraźnię samochody sportowe, po najnowsze cuda włoskiej sztuki inżynieryjnej.  

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]