Nissan + zawór instalacji wodnej

23 lutego 2024
Nissan + zawór instalacji wodnej


Wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze nr 352 pomiędzy Bogatynią a Sieniawką doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Nissan wypadł poza jezdnię i uderzył w zawór instalacji wodnej, w wyniku czego cała prawa strona pojazdu została oderwana od auta. Osobę poszkodowaną przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego.


Tekst/zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]