Magiczna liczba trzy – Nissany tylko elektryczne

29 listopada 2023
Magiczna liczba trzy – Nissany tylko elektryczne

Nissan poinformował właśnie, że zainwestuje 3 miliardy funtów w zakład produkcyjny w angielskim Sunderland, gdzie powstawać będą trzy nowe samochody o napędzie elektrycznym. Tym samym cała gama pojazdów osobowych tego producenta w Europie do 2030 roku stanie się w 100% elektryczna.

Projekt obejmie nie tylko przyszłe elektryczne wersje flagowych crossoverów Nissana, czyli Qashqai i Juke, ale także LEAF-a kolejnej generacji, który zapoczątkował elektryfikację branży motoryzacyjnej.

Hyper Urban

Samochody te będą inspirowane trzema elektrycznymi samochodami koncepcyjnymi, z których dwa zostały niedawno przedstawione na tokijskim salonie Japan Mobility Show. To  elektryczny crossover Hyper Urban, elektryczny miejski crossover Hyper Punk i Chill-Out.

Hyper Punk


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]