Nowa Alfa Romeo będzie nazywać się Brennero?

12 czerwca 2023
Nowa Alfa Romeo będzie nazywać się Brennero?

Nie ma już żadnych tajemnic. Niebawem pojawi się nowa Alfa Romeo. Będzie to, a jakże - sportowy samochód do miasta, tak w wersji elektrycznej jak i spalinowej. Najmniejszy z gamy, który na razie funkcjonuje w zespole włoskiego producenta  pod nazwą „kid”   uzupełni ofertę składającą się obecnie z sedana (Giulia), SUV-a (Stelvio) i kompaktowego SUV-a (Tonale).

Jak do tej pory Alfa Romeo wybrała dla swoich samochodów nazwy dwóch włoskich górskich przełęczy, Stelvio i Tonale. Ale bez obaw, zdementowano już  krążącą informację, że nowy model będzie nazywać się „Brennero”. Nie, tak nie będzie się nazywać. Jaką zatem otrzyma nazwę? To może zależeć także od ciebie.

Aby zaangażować społeczność związaną z Alfa Romeo marka zwraca się z pytaniem, jak powinien  nazywać się ten samochód.  Producent czeka na  propozycje na łamach oficjalnych portali społecznościowych marki. Czasu nie ma zbyt wiele, bowiem premiera nowego modelu jest zaplanowana już  na pierwszą połowę przyszłego roku.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]