Nowe MINI Cooper Electric na zdjeciach i filmie

4 maja 2023
Nowe  MINI Cooper Electric na zdjeciach i filmie


Niebawem zadebiutuje nowe MINI, czyli piąta już generacja tego kultowego samochodu. Jedną z wersji będzie Cooper Electric, czyli auto na prąd.

To już druga wersja tego samochodu. Pierwsza, wprowadzona na rynek w 2020 roku, czyli MINI Cooper SE w 2022 roku odnotował ponad 25-procentowy wzrost sprzedaży. W ubiegłym roku sprzedano 43 tysiące egzemplarzy co oznacza, że jedno na pięć MINI sprzedanych na świecie było zasilane prądem.

Na zdjęciach i filmie prezentujemy zamaskowany jeszcze egzemplarz, który na ostatnie testy trafił do Kanady.

W nowej generacji MINI pełny moment obrotowy jest dostępny od samego początku zarówno w MINI Cooper E o mocy 135 kW, jak i MINI Cooper SE o mocy 160 kW.Wysokonapięciowy akumulator litowo-jonowy jest zainstalowany w podłodze MINI Cooper Electric aby uzyskać jak najlepszą stabilności i zwinności samochodu.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]