Nowy Mercedes AMG GT Coupé

21 sierpnia 2023
Nowy Mercedes AMG GT Coupé

Mercedes podczas Monterey Car Week 2023 zaprezentował drugą generację AMG GT Coupé tym razem z kabiną 2+2 (z karoserią z kompozytu aluminium).


 Ten sportowy samochód producenta z Affalterbach ma aktywną stabilizacją przechyłów, napęd na obie osie (ma skrętne tylne koła) i aktywną aerodynamikę. W porównaniu do obecnej wersji GT Coupé urosło: jest o 18 cm dłuższe, 6 cm wyższe, a rozstaw osi wzrósł o 7 cm.Napęd to 4,0-litrowy silnik V8 biturbo z systemem AMG Performance 4MATIC+ z  9-biegową skrzynię automatyczną.Na rynek trafią dwie wersje: 63 4MATIC+ o mocy 585 KM (przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3 sekundy)  i  55 4MATIC+ o mocy 476 KM (przyspieszenie w 4 sekundy).Więcej zdjęć nowego Mercedesa-AMG znajdziesz TUTAJ.

 

 


 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]