Nowy samochód z Polski. Scorpionissima!

12 lutego 2024
Nowy samochód z Polski. Scorpionissima!

Ekscytujący, muskularny i agresywny. Taki będzie nowy samochód produkowany w Tychach. Mowa o „sportowej” wersji elektrycznego Fiata 600e, czyli Abartha 600e. A nazwę Scorpionissima otrzyma pierwsza, ograniczona do 1949 egzemplarzy premierowa wersja.

To będzie najpotężniejszy i najmocniejszy Abarth w historii tej marki, który zapewne zachwyci miłośników motoryzacji, między innymi z powodu jego… „niegrzecznego” wyglądu.  

Został stworzony po to, aby wyróżniać się wśród samochodów o napędzie elektrycznym. Będzie oferował  moc 240 KM, a dzięki mechanicznemu mechanizmowi różnicowemu o ograniczonym poślizgu, zagwarantuje doskonałą stabilność jazdy, lepsze własności jezdne i przyczepność niż normalna wersja 600e.

Abarth 600e Scorpionissima otrzyma nietypowy, bo fioletowy lakier, który podkreśli agresywny wygląd samochodu. Przyczyni się też do niego efektowny tylny spojler.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]