Omoda 5: już ponad 130 tysięcy samochodów

8 listopada 2023
Omoda 5:  już ponad 130 tysięcy samochodów

Tylko w październiku, eksport modeli Omoda osiągnął 12 842 sztuki. Dzięki temu, łączna sprzedaż na rynki zagraniczne w tym roku przekroczyła już 130 tysięcy egzemplarzy.Auto w Europie jest już sprzedawane w Hiszpanii a niebawem trafi do pierwszych klientów we Włoszech. W Polsce pojawi się na początku przyszłego roku.


Obecnie Omoda 5 jest dostępna na 14 rynkach na całym świecie. Samochód ma zachęcać przede wszystkim atrakcyjną ceną oraz bogatszym wyposażeniem standardowym niż konkurencja.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]