Omoda 5 już przypłynęła do Europy

18 lipca 2023
Omoda 5 już przypłynęła do Europy

Frachtowiec o nazwie Avera na pokładzie którego znajdowało się 51 sztuk samochodów Omoda 5 przypłynął właśnie do portu Las Palmas w Hiszpanii. Tym samym rozpoczęła się europejska ekspansja tego producenta.

 


Od premiery w zeszłym roku sprzedano ponad 80 000 sztuk tego auta, a do końca roku sprzedaż ma przekroczyć 200 000 sztuk. Główne jak do tej pory rynki to Meksyk, Australia, Izrael i Bliski Wschód.  Czy zdobędzie popularność także w Europie?  

 


Producent (należy do chińskiego koncernu Chery) przewiduje się, że oficjalna premiera w na rynkach starego kontynentu (Omoda 5  będzie dostępna z 1,6-litrowym turbodoładowanym silnikiem  o mocy 197 KM) nastąpi w czwartym kwartale tego roku. Do tego czasu zostanie również zaprezentowana wersja elektryczna - EV Omoda 5.  


Więcej na ten ten temat TUTAJ.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]