Opel Experimental

12 lipca 2023
Opel Experimental

Opel ogłosił, że jego najnowszy prototyp będzie nazywał się…  Experimental. Samochód ten jest zapowiedzią stylistyki Opli przyszłości, pokazać dokąd zmierza na marka.  „Opel Experimental wyznacza początek nowego rozdziału dla naszej marki. Został zaprojektowany, aby przekazać namacalną wizję tego, dokąd zmierza marka Opel. Wkrótce ujawnimy więcej szczegółów – więc oczekujcie na kolejne informacje” – powiedział Florian Huettl, dyrektor generalny marki Opel.Świata premiera Opla Experimental odbędzie się podczas tegorocznych targów IAA Mobility w Monachium (5-10 września 2023 r.).

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]