Opel Pure Panel. Posłuchaj

27 kwietnia 2023
Opel Pure Panel. Posłuchaj

Opel Pure Panel to nowoczesne rozwiązanie, które zostało wprowadzone przez Opla. My film nagraliśmy w testowanej przez nas nowej Astrze.Opel Pure Panel to panel sterowania, który zastępuje tradycyjne przyciski i pokrętła w kabinie samochodu. Składa się z dwóch ekranów: głównego ekranu dotykowego oraz mniejszego ekranu zintegrowanego z kierownicą. Główny ekran umieszczony jest centralnie na desce rozdzielczej i pozwala na sterowanie różnymi funkcjami samochodu, takimi jak klimatyzacja, nawigacja, multimedia, ustawienia silnika oraz systemy bezpieczeństwa.


Dodatkowo, mniejszy ekran w kierownicy umożliwia bezpieczne sterowanie samochodem bez odwracania uwagi od drogi. Kierowca może kontrolować główne funkcje, takie jak prędkość, tempomat, zmiany biegów i wiele innych, bez konieczności przemieszczania ręki do panelu głównego.


Opel Pure Panel zapewnia również personalizację dla każdego kierowcy. Można dostosować wygląd interfejsu, ikony i skórki do własnych preferencji. Ponadto, panel jest wyposażony w zaawansowane funkcje inteligentnego asystenta, który dostosowuje swoje działanie do stylu jazdy i preferencji kierowcy.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]