"Palił gumy" na "Jojku". Koledzy trzymali samochód

1 sierpnia 2023
"Palił gumy" na "Jojku".  Koledzy trzymali samochód

Nowy Sąćz. 29 lipca 2023 roku koło godziny 21:45 przy Rondzie Solidarności, na parkingu potocznie zwanym „Jojkiem”, policjanci skontrolowali 19-letniego kierowcę seata, który „palił gumy” w czasie gdy, pojazd przytrzymywało kilka innych osób.


W związku ze stworzeniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy, a sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Nowym Sączu. Amatorowi mocnych wrażeń grozi teraz kara grzywny do 30 tys. złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 3 lat. Dodatkowo policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny jego pojazdu z uwagi na stan techniczny.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]