Parkowa policja jeździ bz4X

10 listopada 2023
Parkowa policja jeździ bz4X


Patroluje ponad 28 parków, otwartych przestrzeni i cmentarzy. Policyjna elektryczna Toyota bZ4X rozpoczęła służbę w Londynie, konkretnie w dzielnicach Royal Borough of Kensington i Chelsea.  


Dlaczego London Parks Police Team wybrał właśnie taki samochód? Priorytetem były oczywiście względy ekologiczne. Wcześniej policja parkowa korzystała z samochodu z silnikiem Diesla.Istotne były również gabaryty bZ4X. SUV Toyoty umożliwia wygodne manewrowanie przez bramy i wzdłuż tras w publicznych parkach. Przy wyborze brano również pod uwagę wielkość bagażnika.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]