Pan Kamil z "policyjnego" Passata być może uratował życie dwóm nastolatkom

2 września 2023
Pan Kamil z "policyjnego" Passata być może uratował życie dwóm nastolatkom

Pamiętasz sprawę pana Kamila, który przyjechał do Polski obklejonym w barwy niemieckiej policji Volkswagenem Passatem, zarejestrowanym, i dopuszczonym do ruchu w Szwecji? Jego perypetie z polską policją i sądami opisaliśmy TUTAJ.


Pan Kamil jednak nie odpuszcza, i nadal przyjeżdża do ojczyzny tym samochodem. Niedawno podjął interwencję, w dość bulwersujących okolicznościach, w stosunku do dwóch nastolatków. Interweniował nie jako policjant, bo takowym przecież nie jest, a jako zwykły obywatel. Ale chłopcy myśleli, że jest.


Zresztą sam zobacz.Przypominamy, że podczas jazdy o zmroku rower powinien być wyposażony:


 1)  z przodu - w jedno światło pozycyjne barwy białej lub żółtej selektywnej;


 2)  z tyłu - w jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz jedno światło pozycyjne barwy czerwonej, które może być migające.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]