Passat z napisem "Polizei". O naszym tekście pisali wszyscy

18 sierpnia 2023
Passat z napisem "Polizei". O naszym tekście pisali wszyscy

Pamiętasz nasz tekst o samochodzie mieszkającego w Szwecji pana Kamila, który do ojczyzny przyjechał oklejonym na wzór niemieckiej policji Volkswagenem Passatem?  Nasz materiał, który powstał przy współpracy z profilem SfotografujPolicjanta na Facebooku odbił się szerokim echem w całym polskim Internecie.


Praktycznie wszystkie motoryzacyjne serwisy cytowały nasz tekst opisując perypetie właściciela Passata z policją i sądami. 


Pan Kamil nadal przyjeżdża do Polski tym samochodem. I nie ma zamiaru odpuszczać, bo jak twierdzi, prawo stoi po jego stronie. Wrócimy niebawem do tej sprawy.


Poniżej screeny z publikacji  #moto.pl, #autoswiat.pl, #natemat.pl, #wykop.pl, #autoblog, #otomoto.pl po naszym tekście, który znajdziesz TUTAJ.

 ******
***vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]