Patrz w lusterka. Policja jest wszędzie

21 kwietnia 2023
Patrz w lusterka. Policja jest wszędzie

Jedziesz sobie spokojnie drogą. Yanosik informuje ciebie, że zbliżasz się do miejsca, gdzie prędkość kontroluje policja. Zwalniasz. Mijasz radiowóz, a następnie przyspieszasz, bo zagrożenie minęło. Ale… mylisz się. I to bardzo.


W minioną sobotę  policjanci ze starachowickiej drogówki w Lubieni, na drodze krajowej nr 9 zatrzymali do kontroli kierowcę BMW, który przekroczył dopuszczalną prędkość.


Mężczyzna widząc, że zbliża się do policyjnego patrolu, poruszał się zgodnie z przepisami. Sytuacja zmieniła się, gdy minął funkcjonariuszy. 22-latek wtedy przyspieszył, przekraczając prędkości o 33 km/h. Nie spodziewając się bowiem, jadących za nim funkcjonariuszy w nieoznakowanym radiowozie.


Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 800 złotych, a do jego konta zostało doliczonych 9 punktów karnych.        vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]